NGN në NZD - Nigerian Naira në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 31.03.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 31.03.2020 01:49
1 NGN (₦)
=
0,00449 NZD ($)
1 NGN = 0,004491 NZD
222,688879 NGN = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Dollar Zelanda e Re?

Nigerian Naira kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,00

Konvertimi NGN në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNNZD
USD11.102021.239400.705990.009270.002720.60021
EUR0.9074311.124670.640630.008410.002470.54465
GBP0.806840.8891510.569620.007480.002200.48427
CAD1.416451.560961.7555510.013130.003860.85017
JPY107.87400118.87924133.6993776.1580010.2939364.74699
NGN366.99980404.44091454.86069259.098313.402121220.27675
NZD1.666091.836062.064951.176240.015440.004541

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga NGN to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për NGN është ₦. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në März 31, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në März 31, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Dollar Zelanda e Re = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.