NGN në SGD - Nigerian Naira në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 10.04.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 10.04.2020 10:32
1 NGN (₦)
=
0,00366 SGD ($)
1 NGN = 0,003664 SGD
272,929489 NGN = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Dollar Singapori?

Nigerian Naira kurs në Dollar Singapori = 0,00

Konvertimi NGN në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNSGD
USD11.092831.245000.716430.009230.002720.70566
EUR0.9150611.139250.655580.008440.002490.64571
GBP0.803210.8777710.575450.007410.002190.56679
CAD1.395811.525381.7377810.012880.003800.98496
JPY108.38898118.45078134.9447677.6533810.2953476.48539
NGN367.00042401.06925456.91715262.931013.385961258.97625
SGD1.417121.548671.764321.015270.013070.003861

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga NGN to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për NGN është ₦. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në April 10, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në April 10, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Dollar Singapori = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.