SHP në USD - Shën Helena Pound në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shën Helena Pound to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shën Helena Pound monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shën Helena Pound to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.09.2020 16:17
1 SHP (£)
=
1,28751 USD ($)
1 SHP = 1,287510 USD
0,776693 SHP = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shën Helena Pound në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Shën Helena Pound kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,29

Konvertimi SHP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SHP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 SHP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSHP
USD11.165451.284360.746960.009471.28440
EUR0.8580411.102030.640920.008131.10206
GBP0.778600.9074210.581580.007381.00003
CAD1.338771.560271.7194610.012681.71951
JPY105.56397123.02991135.5826478.851751135.58664
SHP0.778570.907390.999970.581560.007381

Vendet që paguajnë me Shën Helena Pound (SHP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga SHP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Shën Helena Pound është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për SHP është £. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Shën Helena Pound u ndryshua së fundmi në September 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 29, 2020. SHP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shën Helena Pound në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,29.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.