5 SVC në USD - Salvadoran Colón në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Salvadoran Colón to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Salvadoran Colón monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Salvadoran Colón to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 15:25
5 SVC ($)
=
0,00000 USD ($)
1 SVC = USD
inf SVC = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Salvadoran Colón në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Salvadoran Colón kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar =

Konvertimi SVC në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SVC dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 5 SVC. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSVC
USD11.190081.370850.798060.009120.11436
EUR0.8402811.151900.670600.007660.09609
GBP0.729470.8681310.582170.006650.08342
CAD1.253041.491211.7177210.011430.14329
JPY109.66204130.50655150.3302987.51714112.54053
SVC8.7446110.4067811.987556.978740.079741

Vendet që paguajnë me Salvadoran Colón (SVC)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga SVC to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Salvadoran Colón është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për SVC është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Salvadoran Colón u ndryshua së fundmi në April 11, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në April 11, 2021. SVC faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Salvadoran Colón në Shtetet e Bashkuara Dollar = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.