TTD në USD - Trinidad dhe Tobago Dollar në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Trinidad dhe Tobago Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Trinidad dhe Tobago Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Trinidad dhe Tobago Dollar to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.01.2021 08:02
1 TTD (TT$)
=
0,14710 USD ($)
1 TTD = 0,147101 USD
6,798050 TTD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Trinidad dhe Tobago Dollar në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Trinidad dhe Tobago Dollar kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,15

Konvertimi TTD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TTD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 TTD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYTTD
USD11.216981.368990.786470.009630.14696
EUR0.8217011.124910.646250.007920.12076
GBP0.730470.8889610.574490.007040.10735
CAD1.271511.547401.7406810.012250.18686
JPY103.81602126.34235142.1231981.64814115.25684
TTD6.804558.281039.315375.351570.065541

Vendet që paguajnë me Trinidad dhe Tobago Dollar (TTD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga TTD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Trinidad dhe Tobago Dollar është monedha në Trinidad dhe Tobago. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për TTD është TT$. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Trinidad dhe Tobago Dollar u ndryshua së fundmi në Januar 26, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Januar 26, 2021. TTD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Trinidad dhe Tobago Dollar në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,15.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.