ZWD në USD - Dollar Zimbabve në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zimbabve to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zimbabve monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zimbabve to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 09:10
1 ZWD (Z.$)
=
0,00276 USD ($)
1 ZWD = 0,002763 USD
361,900557 ZWD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zimbabve në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Zimbabve kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi ZWD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore ZWD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 ZWD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPY
USD11.166111.270180.747800.00947
EUR0.8575611.089250.641280.00812
GBP0.787290.9180610.588740.00745
CAD1.337251.559381.6985510.01266
JPY105.60597123.14776134.1385978.972501

Vendet që paguajnë me Dollar Zimbabve (ZWD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga ZWD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zimbabve është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për ZWD është Z.$. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Zimbabve u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. ZWD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zimbabve në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.