MYR në USD - Ringgit Malajzisë në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Ringgit Malajzisë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Ringgit Malajzisë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Ringgit Malajzisë to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.09.2020 20:16
1 MYR (RM)
=
0,23955 USD ($)
1 MYR = 0,239553 USD
4,174442 MYR = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Ringgit Malajzisë në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Ringgit Malajzisë kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,24

Konvertimi MYR në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MYR dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 MYR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMYR
USD11.165451.284360.746960.009470.23972
EUR0.8580411.102030.640920.008130.20569
GBP0.778600.9074210.581580.007380.18665
CAD1.338771.560271.7194610.012680.32093
JPY105.56397123.02991135.5826478.85175125.30600
MYR4.171504.861695.357733.115930.039521

Vendet që paguajnë me Ringgit Malajzisë (MYR)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga MYR to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Ringgit Malajzisë është monedha në Malaysia. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për MYR është RM. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Ringgit Malajzisë u ndryshua së fundmi në September 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 29, 2020. MYR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Ringgit Malajzisë në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,24.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.