NGN në VND - Nigerian Naira në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.07.2020 01:19
1 NGN (₦)
=
59,78900 VND (₫)
1 NGN = 59,789000 VND
0,016725 NGN = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Dong vietnamez?

Nigerian Naira kurs në Dong vietnamez = 59,79

Konvertimi NGN në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNVND
USD11.124361.246800.737220.009300.002580.00004
EUR0.8894011.108900.655680.008270.002290.00004
GBP0.802050.9017910.591290.007460.002070.00003
CAD1.356451.525131.6912310.012620.003500.00006
JPY107.51993120.89069134.0562379.2656810.277110.00463
NGN388.00018436.25034483.75998286.040903.6086310.01672
VND23,201.0000026,086.1841428,927.0881817,104.20583215.7832459.796361

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga NGN to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për NGN është ₦. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Juli 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në Juli 04, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Dong vietnamez = 59,79.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.