5 NGN në VND - Nigerian Naira në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 11.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 11.07.2020 08:03
5 NGN (₦)
=
299,61450 VND (₫)
1 NGN = 59,922900 VND
0,016688 NGN = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Dong vietnamez?

Nigerian Naira kurs në Dong vietnamez = 59,92

Konvertimi NGN në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 5 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNVND
USD11.130191.262710.734120.009360.002580.00004
EUR0.8848111.117250.649550.008280.002280.00004
GBP0.791950.8950610.581390.007410.002040.00003
CAD1.362181.539521.7200310.012750.003520.00006
JPY106.84050120.75033134.9081478.4337510.275850.00461
NGN387.31020437.73509489.05890284.332193.6251310.01671
VND23,181.0000026,198.9930029,270.7873017,017.63723216.9682959.851251

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga NGN to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për NGN është ₦. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Juli 11, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në Juli 11, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Dong vietnamez = 59,92.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.