100 NIO në USD - Nikaraguan Córdoba në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nikaraguan Córdoba to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nikaraguan Córdoba monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nikaraguan Córdoba to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 18:53
100 NIO (C$)
=
2,87151 USD ($)
1 NIO = 0,028715 USD
34,824883 NIO = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nikaraguan Córdoba në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Nikaraguan Córdoba kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,03

Konvertimi NIO në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NIO dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 100 NIO. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNIO
USD11.163151.274500.745290.009470.02883
EUR0.8597311.095730.640750.008140.02479
GBP0.784620.9126310.584770.007430.02262
CAD1.341761.560671.7100710.012710.03869
JPY105.59104122.81827134.5756878.6959213.04469
NIO34.6803840.3385044.2001125.846930.328441

Vendet që paguajnë me Nikaraguan Córdoba (NIO)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga NIO to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Nikaraguan Córdoba është monedha në Nikaragua. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për NIO është C$. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Nikaraguan Córdoba u ndryshua së fundmi në September 27, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 27, 2020. NIO faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nikaraguan Córdoba në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,03.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.