10 OMR në AUD - Oman Rial në Australian Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Australian Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Australian Dollar ose Australian Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Australian Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.08.2020 07:07
10 OMR (﷼)
=
36,57520 AUD ($)
1 OMR = 3,657520 AUD
0,273409 OMR = 1 AUD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Australian Dollar?

Oman Rial kurs në Australian Dollar = 3,66

Konvertimi OMR në Australian Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Australian Dollar me një shumë 10 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAUDOMR
USD11.174151.305180.745780.009420.710772.59742
EUR0.8516811.111600.635170.008030.605352.21217
GBP0.766180.8996010.571400.007220.544581.99008
CAD1.340871.574381.7500810.012640.953063.48281
JPY106.11011124.58918138.4933179.13527175.42041275.61282
AUD1.406921.651931.836281.049260.0132613.65435
OMR0.385000.452040.502490.287120.003630.273651

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

nga OMR to AUD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për AUD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në August 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Australian Dollar është përditësuar të fundit në August 04, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Australian Dollar = 3,66.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.