1 OMR në NZD - Oman Rial në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.07.2020 10:59
1 OMR (﷼)
=
3,97941 NZD ($)
1 OMR = 3,979410 NZD
0,251294 OMR = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Dollar Zelanda e Re?

Oman Rial kurs në Dollar Zelanda e Re = 3,98

Konvertimi OMR në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDOMR
USD11.124501.248390.736520.009300.653642.59721
EUR0.8892811.110180.654970.008270.581272.30965
GBP0.801030.9007610.589970.007450.523582.08044
CAD1.357751.526781.6950010.012630.887483.52634
JPY107.51850120.90457134.2254879.18903170.27836279.24781
NZD1.529901.720371.909911.126790.0142313.97345
OMR0.385030.432970.480670.283580.003580.251671

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga OMR to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juli 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Juli 05, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Dollar Zelanda e Re = 3,98.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.