10 OMR në VND - Oman Rial në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.07.2020 08:31
10 OMR (﷼)
=
603.702,50000 VND (₫)
1 OMR = 60.370,250000 VND
0,000017 OMR = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Dong vietnamez?

Oman Rial kurs në Dong vietnamez = 60.370,25

Konvertimi OMR në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 10 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMRVND
USD11.124361.246800.737220.009302.597430.00004
EUR0.8894011.108900.655680.008272.310150.00004
GBP0.802050.9017910.591290.007462.083270.00003
CAD1.356451.525131.6912310.012623.523280.00006
JPY107.51993120.89069134.0562379.265681279.275460.00463
OMR0.385000.432870.480010.283830.0035810.00002
VND23,201.0000026,086.1841428,927.0881817,104.20583215.7832460,262.963771

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga OMR to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juli 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në Juli 04, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Dong vietnamez = 60.370,25.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.