1000 UAH në OMR - Hryvnia ukrainase në Oman Rial konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Hryvnia ukrainase to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Oman Rial. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Hryvnia ukrainase monedhën e parazgjedhur. Kliko në Oman Rial ose Oman Rial për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Hryvnia ukrainase to Oman Rial kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.07.2020 04:51
1000 UAH (₴)
=
14,15890 OMR (﷼)
1 UAH = 0,014159 OMR
70,626955 UAH = 1 OMR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Hryvnia ukrainase në Oman Rial?

Hryvnia ukrainase kurs në Oman Rial = 0,01

Konvertimi UAH në Oman Rial

Ju keni zgjedhur monedhën burimore UAH dhe monedhën e synuar Oman Rial me një shumë 1000 UAH. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMRUAH
USD11.124501.248390.736520.009302.597210.03691
EUR0.8892811.110180.654970.008272.309650.03283
GBP0.801030.9007610.589970.007452.080440.02957
CAD1.357751.526781.6950010.012633.526340.05012
JPY107.51850120.90457134.2254879.189031279.247813.96902
OMR0.385030.432970.480670.283580.0035810.01421
UAH27.0894430.4620833.8183019.951790.2519570.356891

Vendet që paguajnë me Hryvnia ukrainase (UAH)

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

nga UAH to OMR kalkulator i kursit të këmbimit

Hryvnia ukrainase është monedha në Ukrainë. Oman Rial është monedha në Oman. Simbol për UAH është ₴. Simbol për OMR është ﷼. Kursit të këmbimit për Hryvnia ukrainase u ndryshua së fundmi në Juli 06, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Oman Rial është përditësuar të fundit në Juli 06, 2020. UAH faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Hryvnia ukrainase në Oman Rial = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.