250 CNY në OMR - Kineze juan në Oman Rial konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Kineze juan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Oman Rial. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 08.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Kineze juan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Oman Rial ose Oman Rial për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Kineze juan to Oman Rial kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 08.07.2020 06:51
250 CNY (¥)
=
13,69343 OMR (﷼)
1 CNY = 0,054774 OMR
18,256937 CNY = 1 OMR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Kineze juan në Oman Rial?

Kineze juan kurs në Oman Rial = 0,05

Konvertimi CNY në Oman Rial

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CNY dhe monedhën e synuar Oman Rial me një shumë 250 CNY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYOMR
USD11.129441.256610.736130.009300.142572.59748
EUR0.8854011.112600.651770.008240.126232.29979
GBP0.795790.8988010.585810.007400.113462.06705
CAD1.358451.534291.7070510.012640.193683.52854
JPY107.51203121.42832135.1010179.14316115.32826279.26000
CNY7.013987.921868.813855.163220.06524118.21864
OMR0.384990.434820.483780.283400.003580.054891

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

nga CNY to OMR kalkulator i kursit të këmbimit

Kineze juan është monedha në Kinë. Oman Rial është monedha në Oman. Simbol për CNY është ¥. Simbol për OMR është ﷼. Kursit të këmbimit për Kineze juan u ndryshua së fundmi në Juli 08, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Oman Rial është përditësuar të fundit në Juli 08, 2020. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Kineze juan në Oman Rial = 0,05.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.