ERN në NOK - Nakfa Eritrean në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nakfa Eritrean to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nakfa Eritrean monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nakfa Eritrean to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.06.2020 16:37
1 ERN
=
0,62066 NOK (kr)
1 ERN = 0,620660 NOK
1,611188 ERN = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nakfa Eritrean në Krone norvegjeze?

Nakfa Eritrean kurs në Krone norvegjeze = 0,62

Konvertimi ERN në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore ERN dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1 ERN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYERNNOK
USD11.129061.269440.744940.009110.066670.10760
EUR0.8857011.124340.659790.008070.059050.09530
GBP0.787750.8894110.586820.007180.052520.08476
CAD1.342401.515641.7040910.012230.089490.14444
JPY109.74953123.91346139.3202681.7565117.3165411.80890
ERN15.0002016.9360819.0418311.174210.1366811.61400
NOK9.2938010.4932311.797916.923300.084680.619581

Vendet që paguajnë me Nakfa Eritrean (ERN)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga ERN to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Nakfa Eritrean është monedha në Eritrea. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për ERN është . Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Nakfa Eritrean u ndryshua së fundmi në Juni 06, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Juni 06, 2020. ERN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nakfa Eritrean në Krone norvegjeze = 0,62.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.