GHS në CNY - Ghanaian Cedi në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Ghanaian Cedi to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Ghanaian Cedi monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Ghanaian Cedi to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 08:35
1 GHS (GH¢)
=
0,00000 CNY (¥)
1 GHS = CNY
inf GHS = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Ghanaian Cedi në Kineze juan?

Ghanaian Cedi kurs në Kineze juan =

Konvertimi GHS në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GHS dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 GHS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYGHS
USD11.206571.390270.822740.009160.154730.17316
EUR0.8288011.152250.681890.007590.128240.14351
GBP0.719290.8678610.591780.006590.111290.12455
CAD1.215451.466521.6898010.011140.188070.21047
JPY109.13900131.68331151.7326289.79308116.8870118.89845
CNY6.462907.797918.985175.317290.0592211.11911
GHS5.775026.967948.028844.751350.052910.893571

Vendet që paguajnë me Ghanaian Cedi (GHS)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga GHS to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Ghanaian Cedi është monedha në Gana. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për GHS është GH¢. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Ghanaian Cedi u ndryshua së fundmi në Mai 08, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Mai 08, 2021. GHS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Ghanaian Cedi në Kineze juan = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.