OMR në BRL - Oman Rial në Real Brazilian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Real Brazilian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 30.10.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Real Brazilian ose Real Brazilian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Real Brazilian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 30.10.2020 06:42
1 OMR (﷼)
=
15,03390 BRL (R$)
1 OMR = 15,033900 BRL
0,066516 OMR = 1 BRL

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Real Brazilian?

Oman Rial kurs në Real Brazilian = 15,03

Konvertimi OMR në Real Brazilian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Real Brazilian me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBRLOMR
USD11.166301.291500.749110.009560.173442.59704
EUR0.8574211.107350.642290.008190.148712.22674
GBP0.774300.9030610.580030.007400.134302.01087
CAD1.334931.556921.7240510.012760.231533.46685
JPY104.63750122.03834135.1390678.38455118.14868271.74760
BRL5.765576.724377.446224.319020.05510114.97341
OMR0.385050.449090.497300.288450.003680.066791

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

nga OMR to BRL kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Real Brazilian është monedha në Brazil. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për BRL është R$. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Oktober 30, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Real Brazilian është përditësuar të fundit në Oktober 30, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Real Brazilian = 15,03.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.