1 OMR në SGD - Oman Rial në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 11.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 11.07.2020 10:21
1 OMR (﷼)
=
3,61851 SGD ($)
1 OMR = 3,618510 SGD
0,276357 OMR = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Dollar Singapori?

Oman Rial kurs në Dollar Singapori = 3,62

Konvertimi OMR në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMRSGD
USD11.130191.262710.734120.009362.597370.71847
EUR0.8848111.117250.649550.008282.298160.63570
GBP0.791950.8950610.581390.007412.056990.56899
CAD1.362181.539521.7200310.012753.538070.97868
JPY106.84050120.75033134.9081478.433751277.5041876.76150
OMR0.385010.435130.486150.282640.0036010.27661
SGD1.391851.573061.757501.021790.013033.615151

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga OMR to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juli 11, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Juli 11, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Dollar Singapori = 3,62.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.