OMR në CHF - Oman Rial në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 14.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 14.08.2020 03:19
1 OMR (﷼)
=
2,36830 CHF (CHF)
1 OMR = 2,368300 CHF
0,422244 OMR = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Franc zviceran?

Oman Rial kurs në Franc zviceran = 2,37

Konvertimi OMR në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFOMR
USD11.182151.308470.756700.009361.099172.59764
EUR0.8459211.106860.640100.007910.929802.19739
GBP0.764250.9034610.578300.007150.840041.98525
CAD1.321541.562251.7291910.012371.452593.43287
JPY106.87599126.34336139.8442880.872621117.47455277.62522
CHF0.909781.075501.190420.688430.0085112.36328
OMR0.384970.455090.503720.291300.003600.423141

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga OMR to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në August 14, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në August 14, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Franc zviceran = 2,37.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.