1 OMR në USD - Oman Rial në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.11.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.11.2021 13:39
1 OMR (﷼)
=
2,60078 USD ($)
1 OMR = 2,600780 USD
0,384500 OMR = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Oman Rial kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 2,60

Konvertimi OMR në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMR
USD11.131861.334250.781520.008822.59720
EUR0.8835011.178810.690480.007792.29464
GBP0.749490.8483110.585740.006611.94656
CAD1.279551.448271.7072410.011293.32325
JPY113.36504128.31299151.2572588.597591294.43171
OMR0.385030.435800.513730.300910.003401

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Convert Oman Rial to other Popular World Currencies


nga OMR to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në November 27, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në November 27, 2021. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Shtetet e Bashkuara Dollar = 2,60.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.