5 NGN në RUB - Nigerian Naira në Rubla ruse konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rubla ruse. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 12.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rubla ruse ose Rubla ruse për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Rubla ruse kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 12.07.2020 18:59
5 NGN (₦)
=
0,91385 RUB (₽)
1 NGN = 0,182769 RUB
5,471387 NGN = 1 RUB

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Rubla ruse?

Nigerian Naira kurs në Rubla ruse = 0,18

Konvertimi NGN në Rubla ruse

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Rubla ruse me një shumë 5 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNRUB
USD11.129501.262250.735920.009350.002580.01414
EUR0.8853511.117530.651540.008280.002280.01252
GBP0.792240.8948310.583020.007410.002040.01120
CAD1.358851.534821.7152110.012710.003510.01921
JPY106.90504120.74917134.9409078.6731710.275911.51140
NGN387.46348437.63975489.07583285.140733.6243715.47787
RUB70.7325079.8923289.2821152.053210.661640.182551

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Rubla ruse (RUB)

nga NGN to RUB kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Rubla ruse është monedha në Rusi. Simbol për NGN është ₦. Simbol për RUB është ₽. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Juli 13, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rubla ruse është përditësuar të fundit në Juli 13, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. RUB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Rubla ruse = 0,18.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.