OMR në EUR - Oman Rial në euro konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga euro. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.03.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në euro ose euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to euro kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.03.2021 06:49
1 OMR (﷼)
=
2,16380 EUR (€)
1 OMR = 2,163800 EUR
0,462150 OMR = 1 EUR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në euro?

Oman Rial kurs në euro = 2,16

Konvertimi OMR në euro

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar euro me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMR
USD11.208491.398960.787250.009382.59908
EUR0.8274811.157610.651430.007762.15068
GBP0.714820.8638510.562740.006701.85786
CAD1.270251.535081.7770310.011913.30147
JPY106.62978128.86086149.1711683.944001277.13899
OMR0.384750.464970.538250.302890.003611

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

nga OMR to EUR kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për EUR është €. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në März 02, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për euro është përditësuar të fundit në März 02, 2021. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në euro = 2,16.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.