OMR në NOK - Oman Rial në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 03.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 03.06.2020 04:13
1 OMR (﷼)
=
24,70810 NOK (kr)
1 OMR = 24,708100 NOK
0,040473 OMR = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Krone norvegjeze?

Oman Rial kurs në Krone norvegjeze = 24,71

Konvertimi OMR në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNOKOMR
USD11.118221.255070.740440.009200.104742.59754
EUR0.8942811.122380.662160.008230.093672.32293
GBP0.796770.8909610.589960.007330.083452.06965
CAD1.350541.510201.6950210.012430.141453.50809
JPY108.68250121.53072136.4038580.47336111.38331282.30760
NOK9.5475310.6762211.982797.069420.08785124.80013
OMR0.384980.430490.483170.285060.003540.040321

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga OMR to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juni 03, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Juni 03, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Krone norvegjeze = 24,71.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.