OMR në RUB - Oman Rial në Rubla ruse konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rubla ruse. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rubla ruse ose Rubla ruse për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Rubla ruse kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.11.2020 16:10
1 OMR (﷼)
=
197,42200 RUB (₽)
1 OMR = 197,422000 RUB
0,005065 OMR = 1 RUB

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Rubla ruse?

Oman Rial kurs në Rubla ruse = 197,42

Konvertimi OMR në Rubla ruse

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Rubla ruse me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMRRUB
USD11.196381.331800.769500.009612.597650.01314
EUR0.8358611.113190.643190.008032.171270.01099
GBP0.750870.8983210.577790.007221.950490.00987
CAD1.299551.554751.7307310.012493.375780.01708
JPY104.06604124.50206138.5946980.078521270.327381.36787
OMR0.384960.460560.512690.296230.0037010.00506
RUB76.0789091.01893101.3215558.542500.73106197.626541

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Rubla ruse (RUB)

nga OMR to RUB kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Rubla ruse është monedha në Rusi. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për RUB është ₽. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në November 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rubla ruse është përditësuar të fundit në November 29, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. RUB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Rubla ruse = 197,42.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.