OMR në GBP - Oman Rial në Sterling Pound Britanik konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Sterling Pound Britanik. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Sterling Pound Britanik ose Sterling Pound Britanik për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Sterling Pound Britanik kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.01.2021 08:18
1 OMR (﷼)
=
1,91513 GBP (£)
1 OMR = 1,915130 GBP
0,522158 OMR = 1 GBP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Sterling Pound Britanik?

Oman Rial kurs në Sterling Pound Britanik = 1,92

Konvertimi OMR në Sterling Pound Britanik

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Sterling Pound Britanik me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMR
USD11.208131.359560.784760.009632.59724
EUR0.8277311.125340.649570.007972.14980
GBP0.735530.8886210.577210.007081.91035
CAD1.274281.539491.7324610.012273.30960
JPY103.84450125.45773141.1832281.493001269.70915
OMR0.385020.465160.523460.302150.003711

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Sterling Pound Britanik (GBP)

nga OMR to GBP kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Sterling Pound Britanik është monedha në Mbretëria e Bashkuar. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për GBP është £. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Januar 18, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Sterling Pound Britanik është përditësuar të fundit në Januar 18, 2021. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Sterling Pound Britanik = 1,92.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.