5 NOK në GHS - Krone norvegjeze në Ghanaian Cedi konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Krone norvegjeze to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Ghanaian Cedi. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 11.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Krone norvegjeze monedhën e parazgjedhur. Kliko në Ghanaian Cedi ose Ghanaian Cedi për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Krone norvegjeze to Ghanaian Cedi kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 11.07.2020 12:26
5 NOK (kr)
=
3,05596 GHS (GH¢)
1 NOK = 0,611192 GHS
1,636147 NOK = 1 GHS

Cila është kursi aktual i këmbimit për Krone norvegjeze në Ghanaian Cedi?

Krone norvegjeze kurs në Ghanaian Cedi = 0,61

Konvertimi NOK në Ghanaian Cedi

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NOK dhe monedhën e synuar Ghanaian Cedi me një shumë 5 NOK. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGHSNOK
USD11.130191.262710.734120.009360.173400.10579
EUR0.8848111.117250.649550.008280.153420.09360
GBP0.791950.8950610.581390.007410.137320.08378
CAD1.362181.539521.7200310.012750.236200.14411
JPY106.84050120.75033134.9081478.43375118.5256811.30279
GHS5.767166.518007.282224.233790.0539810.61012
NOK9.4525810.6832311.935826.939320.088471.639041

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

Vendet që paguajnë me Ghanaian Cedi (GHS)

nga NOK to GHS kalkulator i kursit të këmbimit

Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Ghanaian Cedi është monedha në Gana. Simbol për NOK është kr. Simbol për GHS është GH¢. Kursit të këmbimit për Krone norvegjeze u ndryshua së fundmi në Juli 11, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Ghanaian Cedi është përditësuar të fundit në Juli 11, 2020. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GHS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Krone norvegjeze në Ghanaian Cedi = 0,61.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.